حرکت خبیثانه¬ی منفور که حربه¬ای قدیمی و در پوشش های گرگ صفتانه¬ی متفاوت، به خیال خام و کور، آرامش و امنیت کشوری امنیت ساز را به مخاطره می¬اندازد، باز هم به ید جبار الهی و اقتدار و انتقام نظام و ملت مستحکم و مقاوم ایران اسلامی در هم شکسته خواهدشد.

دوشنبه 1397/07/02 - 16:37 qazvin
بیانیه بسیج اساتید استان قزوین به مناسبت هفته¬ی دفاع مقدس و

حرکت خبیثانه¬ی منفور که حربه¬ای قدیمی و در پوشش های گرگ صفتانه¬ی متفاوت، به خیال خام و کور، آرامش و امنیت کشوری امنیت ساز را به مخاطره می¬اندازد، باز هم به ید جبار الهی و اقتدار و انتقام نظام و ملت مستحکم و مقاوم ایران اسلامی در هم شکسته خواهدشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت جدید در اهواز توسط مشتی تروریست وابسته به شاعران شعار زده­ی حقوق بشر، نشانگر خفتگی انسانیت و ظلمات اسارت روح کسانی است که یک روز با مغالطه و تفرقه، و روزی با خون و اسلحه، جمهوریت و اسلامیت کشوری امت ساز را نشانه گرفته­اند. این حرکت خبیثانه­ی منفور که بارها به عنوان حربه­ای قدیمی و در پوشش های گرگ صفتانه­ی متفاوت، به خیال خام و کور، آرامش و امنیت کشوری امنیت ساز را به مخاطره می­اندازد، باز هم به ید جبار الهی و اقتدار و انتقام نظام و ملت مستحکم و مقاوم ایران اسلامی در هم شکسته خواهد شد و مأموریت بزدلان خون ریز و اربابانشان، ابتر و بی سرانجام خواهد ماند.

بسیج اساتید استان قزوین ضمن عرض تسلیت به مقام عظمای ولایت و ملت شریف ایران و هموطنان غیور خوزستانی خود، برخورد قاطعانه و مقتدرانه ی مسئولین اجرایی و قضایی کشور را با مسببین شوم این حادثه ی تلخ و فراموش نشدنی، خواستار، و بار دیگر عزم پولادین و ایمان راسخ مدافعان امنیت اسلام و ایران عزیز را پاس داشته و پشتیبانی و حمایت خود را از اقدامات دلیرانه و حمیت غیورانه ی نیروهای دفاعی و امنیتی از آغاز حرکت انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم و حریم ولایت و نیز دفاع از مستضعفان و مظلومین جهان اعلام می دارد.

بدیهی است در یادواره و پاس داشت دوران طلایی و عزت آفرین دفاع مقدس، هیمنه ی پوشالی و خانه ی سست و غصبی دشمنان شرور، دوباره به تلاطم و تحرک افتد و در مسیر امید بخش امتی استوار، سنگ اندازی کند. لکن دشمنان و زر و زور صفتان امروز بدانند که هم عصر با مردمی مقاوم و منتظر هستند که استمرار و استحکام انقلاب اسلامی را مقدمه­ی انقلاب جهانی مهدی موعود (عج) می­دانند و در این مسیر با اقتدا به حماسه آفرینی حسین بن علی (ع) و یاران آن حضرت، از بذل جان و مال خویش هیچ ابایی ندارند.

 

والسلام علیکم و العاقبه للمتقین

سازمان بسیج اساتید دانشگاههای استان قزوین

2 مهرماه 1397

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)