علی‌رغم توطئه استکبار، قرآن روزبه‌روز پرفروغ‌تر شده و آینده از آن اسلام است

استان قزوین قزوین
بیانیه دانشگاه بین المللی امام خمینی ( ره )

علی‌رغم توطئه استکبار، قرآن روزبه‌روز پرفروغ‌تر شده و آینده از آن اسلام است

ما جامعه دانشگاهیان دانشگاه بین المللی امام خمینی ره، این اقدامات بی شرمانه و حرکات مذبوحانه که نشان از افول و ضعف دنیا و فرهنگ زبون غرب در برابر دین سراسر صلح و منطق و معنویت اسلام است، محکوم می کنیم و اعلام می داریم تا پای جان آماده دفاع از حریم مقدسات الهی خود هستیم و ذره ای در این راه کوتاه نخواهیم آمد .

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج  قزوین ،دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره ) درمحکومیت اهانت به قران کریم وقران سوزی بیانیه ای صادر کرده است .
درمتن این بیانیه امده است .


.   بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ(سوره حجر ۹)، ما قرآن را نازل کردیم؛ و ما بطور قطع نگهدار آنیم!
علیرغم توطئه‌ استکبار، آینده از آن اسلام است”

اهانت جنون آمیز به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می دهد هدف حملات استکبار، اصلِ اسلام و قرآن است. علی‌رغم توطئه استکبار، قرآن روزبه‌روز پرفروغ‌تر شده و آینده از آن اسلام است. همه‌ آزادی‌خواهان جهان باید درکنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند. مقام معظم رهبری”۱۴۰۱/۱۱/۵

دانشگاهیان عزیز! استادان و دانشجویان و کارکنان فرهیخته،متدین، با بصیرت و انقلابی!

اقدام توهین آمیز به قرآن کریم در سوئد، بار دیگر محورهای کلیدی نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غربی را در اذهان متبادر نموده و ضرورت بازخوانی نامه مذکور و تعمق و تدبر در آن را مورد تاکید قرار میدهد. محورهای کلیدی نامه معظم له از این قرار بودند: ۱. تاکید بر پیوند ناگسستنی اخلاق و سیاست در فضای دیپلماسی معاصر، ۲. تاکید بر این مساله که جهان اسلام در سالهای متمادی، قربانی تروریسم است ۳. -تاکید بر تضاد سیاست‌های غرب در برخورد با جنبش بیداری در جهان اسلام۴. تاکید بر ذهنیت آلوده به تزویر غرب. مقام معظم رهبری در انتهای پیام، راهکارهای ایجاد امنیت و آرامش در مواجهه غرب با اسلام را نیز تبین فرموده و بر موارد زیر تاکید داشتند: اصلاح اندیشه خشونت‌زا در غرب و  اجتناب از واکنش‌های عجولانه که به تعبیر ایشان در نهایت،” تعامل صحیح و شرافتمندانه غرب با جهان اسلام” را در پی خواهد داشت. مقوله ای که متاسفانه توسط دولتمردان غربی مغفول مانده و تبعات زشتی چون رخداد اخیر در سوئد را در پی داشته است.

اسلام، دین آزادی و معنویت انسان، و قرآن کتاب رحمت و حِکمت و عدالت است؛ وظیفه‌ی همه‌ی آزادی‌خواهان جهان و همه‌ی ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های نفرت‌بار مقابله کنند.
اهانت به قرآن مجید در کشور سوئد که در سایه‌ی امنیت پلیسی و اجازه دولت آن کشور به بهانه آزادی بیان اتفاق افتاد، حادثه‌ی تلخ و بزرگی است که تنها در حدّ یک حرکت ابلهانه نبوده و این یک اقدام محاسبه‌شده از سوی مراکزی است که از سال‌ها پیش به این طرف، سیاست اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته‌اند.
ما جامعه دانشگاهیان دانشگاه بین المللی امام خمینی ره، این اقدامات بی شرمانه و حرکات مذبوحانه که نشان از افول و ضعف دنیا و فرهنگ زبون غرب در برابر دین سراسر صلح و منطق و معنویت اسلام است، محکوم می کنیم و اعلام می داریم تا پای جان آماده دفاع از حریم مقدسات الهی خود هستیم و ذره ای در این راه کوتاه نخواهیم آمد و به دولت  های غربی سلطه جو و فریب پیشه هشدار می دهیم که منتظر پیامدهای رفتار اهانت آمیز خود باش

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.