دفاع از اسلام بدون جمهوری اسلامی ایران معنا ندارد

استان قزوین قزوین

دفاع از اسلام بدون جمهوری اسلامی ایران معنا ندارد

بیگانگان انچنان از ایران بهره مندمی شدند که تحمل از دادان ایران تا ابد برایشان ناگوار است

 

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج قزوین نشست بصیرتی با موضوع " چرایی و چگونگی نقش بیگانگان ؛گروهک های ضد انقلاب و جریان های داخلی (جنگ ترکیبی ) در حوادث و اغتشاشات ۱۴۰۱با حضور استاد سید رضا موسوی روزان برگزار گردید .

سید رضا موسوی گفت : ورود جریان های داخلی فعال در اغتشاشات به همراه کسانی که سال ها در حاکمیت کشور بودند قابل بررسی و تامل است .انچه اغتشاشگران میخواستند تجزیه ایران بود .از ایران یکپارچه بیمناک هستند .

وی در تفاوت اغتشاش سال 1401 با قبل بیان داشت :  رهبرانقلاب هیچگاه لفظ فتنه را بکار نبردند اما در سال 88 به کرات واژه فتنه را بیان کردند .اتحاد همه مخالفان نظام گروهک  داخلی ودشمنان  خارجی همان جنگ ترکیبی که زمان ومکان وموضوع نمی شناسد .بازی با افکار مردم بود که از ویژگی اغتشاش امسال است .  

موسوی در باره دشمنی امریکایی ها نسبت به ایران تصریح کرد : بیگانگان انچنان از ایران بهره مندمی شدند که تحمل از دادان ایران تا ابد برایشان ناگوار است میزان حقوق سرباز امریکایی داخل ایران بیشتر از حقوق کارمند ما بود محافظت از منافع انان در منطقه بعهده ایران بوده وایران  این  ژاندارمی را بخوبی انجام می داده است وحالا از دست دادن این موارد و صدها مثل این  برای دشمنان ما سنگین است .

وی به نقش سلبریتی ها در اغتشاشات اشاره کرد و افزود : در همه کشورها سلبریتی ها همراهان ان حکومت هستند .باید در این باره توجه شود کسانی که ما انان را رشد می دهیم ومطرح می کنیم ضد ما می شوند . رافت تا به کی .

این استاد دانشگاه بیان داشت : مسیر روشن است جهاد تبیین چاره کار است مردم باید اگاه شوند . دفاع از اسلام بدون جمهوری اسلامی ایران معنا ندارد .

در پایان این نشست اساتید نفطه نظرات و سوالات خود را مطرح کردند .

اتنهای پیام /

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شورای سازمان و معاونین کانون بسیج دانشگاهای استان انشالله جلسه با

جشنواره شهید چمران ، نه دی ، برگزاری مراسم سالگرد  شهید سلیمانی ، جمع آوری ایده ها و مشکلات و ایجاد هسته های فرهنگی در کانون ها راس

ساعت ۱۴:۴۵ مکان سالن جلسات شهید چمران سازمان بسیج اساتید  برگزار خواهد شد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.