دانشگاه بهترین حلقه وصل اثرگذارتربیتی  کشور است

استان قزوین قزوین

دانشگاه بهترین حلقه وصل اثرگذارتربیتی  کشور است

بهداشت و روان علمی است برای بهتر زیستن . بهداشت وروان هنری است برای کمک به انسان تا ایجاد آرامش برای خود ومحیط و همچنین راه حل مطلوب تر برای رفع وحل مشکلاتشان پیدا کند

 

به گزارش دفتر رسانه وارتباطات نهضت استادی بسیج قزوین نشست مجازی با موضوع: دانشگاه و سلامت روان مهمترین ابزار مقابله با آسیب های پسا کرونا باسخنرانی  استاد حاتم قاسمی مسئول مرکز افکار سنجی سازمان بسیج اساتید و مشاور مرکز شمیم در دوشنبه شب بصورت برخط برگزار گردید .

حاتم قاسمی در تشریح موضوع بحت بیان داشت : دانشگاه بهترین حلقه وصل اثرگذار کشور است .نقش اساتید نسبت به همه عوامل تربیتی اثر بخش تر است . ورودی های دانشگاه در دوره سنی نوجوانی و جوانی هستند که مهم ترین و حساس ترین سن است .

وی افزود : در این دوره  ، نوجوان و جوان بیشتر در دولبه خلاقیت و انحراف و بزه اجتماعی قرار دارد و به هر طرف زمینه و میل بیشتر داشته باشد به همان سمت کشیده می شود . بنابراین فلسفه تربیت معنا می یابد و باید برای انان طرح و برنامه داشته باشیم .

این کارشناس تربیتی در تعریف بهداشت روانی گفت : بهداشت و روان علمی است برای بهتر زیستن . بهداشت وروان هنری است برای کمک به انسان تا ایجاد آرامش برای خود ومحیط و همچنین راه حل مطلوب تر برای رفع وحل مشکلاتشان پیدا کند .

مسئول مرکز افکار سنجی سازمان بسیج اساتید تصریح کرد : سلامت روان یعنی حال خوب ، فکر خوب و رفتار خوب است . مسائل اخیر جامعه مثل بی حجابی بعضی نوجوانان در اثر بهداشت روانی  و لجبازی است در اغتشاشات بیشتر کسانی بودند که درسبک زندگی انان فرزند سالاری حاکم بود.  

 

مشاور مرکز شمیم در باره کرونا و اضطراب حاصل از ان بیان داشت : خانواده ها باید مهارت زندگی ، کنترل خشم و مهار عصبیت را به فرزندان بیاموزند .

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.