کسب گواهی دانش بنیان سه محصول از شرکت­­ های مستقر در مرکز رشد دانشگاه بین المللی امام خمینی ر

استان قزوین قزوین

کسب گواهی دانش بنیان سه محصول از شرکت­­ های مستقر در مرکز رشد دانشگاه بین المللی امام خمینی ر

سه محصول از شرکت ­­های مستقر در مرکز رشد دانشگاه بین المللی امام­ خمینی ره موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع یک و نوع دو شدند. دستگاه هموژنایزر روتور استاتور یکی از این محصولات می باشد که موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع یک شده است .

 

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی قزوین ،سه محصول از شرکت ­­های مستقر در مرکز رشد دانشگاه بین المللی امام­ خمینی ره موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع یک و نوع دو شدند.

دستگاه هموژنایزر روتور استاتور یکی از این محصولات می باشد که موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع یک شده است و این دستگاه برای همگن سازی مواد در صنایع در صنایع شیمیایی، غذایی و دارویی کاربرد دارد. این دستگاه با سرعت دوران حدود ۲۴۰۰۰ دور بر دقیقه به همراه کوپلینگ مغناطیسی می تواند در محیط های خورنده و دمای بالا عملیات همگن سازی را به راحتی انجام دهد.

دستگاه

همچنین دستگاه هیتر القایی ۴۰ کیلووات با کابل منعطف، دیگر دستگاهی است که موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع دو گردیده است، این دستگاه جهت خارج کردن رینگ های فولادی بزرگ و بلبرینگ های بزرگ در صنایع سنگین کشور مانند صنایع فولادی استفاده می شود. این قطعات در صنایع سنگین به صورت شیرینگ فیت مونتاژ می شوند که به منظور تعمیر  و دمونتاژ آنها،  از دستگاه هیتر القائی استفاده می شود. اساس کار این دستگاه به این صورت است که با ایجاد میدان مغناطیسی روی قطعه دمای آن قبل از انتقال حرارت به قسمت های دیگر افزایش یافته و موجب جدا شدن قطعات از یکدیگر می شود.

دستگاه

دستگاه اندازه گیری مقاومت لوله های آب آشامیدنی مقاوم در برابر تخریب کلر دیگر محصولی است که موفق به کسب گواهی دانش بنیانی نوع دو شده که این دستگاه جهت تخمین عمر مفید لوله های پلی اتیلن طراحی و ساخته شده که بر اساس استاندارد های بین المللی غلظت کلر،دما و دبی سیال تغییر می کند که عمر مفید لوله از روی نتایج آزمایشات تخمین زده شود. تمامی قطعات این دستگاه در برابر خوردگی شیمیایی مقاوم می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.