فعالیت در اندیشکده روحیه جهادی می طلبد

استان قزوین قزوین
برگزاری نشست شورای مرکزی اندیشکده سبک زندگی

فعالیت در اندیشکده روحیه جهادی می طلبد

ندیشکده سبک زندگی ، متناسب با مأموریت‌های عرصه‌ای و موضوعی در سطح اساتید دانشگا ه ها  و برنامه برای همسران اساتید و عموم خانواده ها در استان با رویکرد حل المسائلی عمل نماید .

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج قزوین ، نشست شورای مرکزی اندیشکده سبک زندگی اسلامی ایرانی بارویکرد زن و خانواده   بسیج اساتید استان قزوین  با حضور حسن ذوالفقار زاده رئیس سازمان بسیج اساتید استان و جواد جوادی شریف جانشین مسئول در روز سه شنبه 24 خرداد در محل سالن جلسات بسیج اساتید استان  برگزار شد.

در این نشست رییس سازمان بسیج اساتید استان گفت:  شورای مرکزی  اندیشکده  قوه فکریه و برنامه ریز اندیشکده است . و باتوجه به اساس شکل گیری و مأموریت اندیشکده‌ مبتنی بر احصای مسائل و  مشکلات و نیازهای استانی و ملی  با رویکرد حل المسایلی بخصوص در حوزه خانواده  است.  

ذوالفقار زاده  در این نشست ضمن توضیح  ماموریت و سیاست‌های اندیشکده‌ گفت: اندیشکده سبک زندگی ، متناسب با مأموریت‌های عرصه‌ای و موضوعی در سطح اساتید دانشگا ه ها  و برنامه برای همسران اساتید و عموم خانواده ها در استان با رویکرد حل المسائلی عمل نماید .

جوادی شریف گفت : شناسایی الویت های پژوهشی و مسائل مهم استانی را باید در صدر برنامه ها قرار داد و بکار گیری نیروهای جهادی در اندیشکده از ضروریات پیشبرد کار است .

نرگس انصاری ضمن ارائه گزارش از فعالیت ها واقدامات  اندیشکده برنامه ها و طرح های پیش رو را تشریح کرد .

رئیس اندیشکده از مسائل مهم و قابل پیگیری برای رونق وتقویت اندیشکده بیان داشت : به طور طبیعی اساتید برای کار پژوهشی خود نیاز به امتیاز پژوهشی دارند ، از مسئولین ودغدغه مندان کار پزوهش درخواست داریم درباره مقالات پژوهشی که به اندیشکده ارجاع می شود با وزارت عنف هماهنگ کنند تا امتیاز پزوهشی به آن تعلق گیرد .  

گروه های علمی حاضر در جلسه سوالات و مسائل خود را طرح ومورد بحث و نظر قرار دادند ..

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.