شهید سلیمانی یک جریان بزرگ است

جمعه 1400/10/17 - 09:40 qazvin
همایش مقاومت و آینده

شهید سلیمانی یک جریان بزرگ است

 موسی نجفی گفت :شهید سلیمانی هم برای ملت خود یک شخصیت بزرگ و قهرمان بود و در سطح بین الملل نیز این ویژگی ها را داشت.وی ادامه داد: یک دلیل این اتفاق این است که شخصیت سلیمانی به اسلام گره خورده و باید به یک حلقه واسطه در این زمینه که انقلاب اسلامی است توجه کنیم.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج قزوین ؛  موسی نجفی، رییس پژوهشکده اندیشه سیاسی، انقلاب و تمدن اسلامی در همایش بین المللی مقاومت و جهان آینده که از طریق ارتباط تصویری در دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد گفت: شهید سلیمانی، پیوند عمیقی با انقلاب و جریان اسلامی داشت.

 موسی نجفی افزود:شهید سلیمانی هم برای ملت خود یک شخصیت بزرگ و قهرمان بود و در سطح بین الملل نیز این ویژگی ها را داشت.وی ادامه داد: یک دلیل این اتفاق این است که شخصیت سلیمانی به اسلام گره خورده و باید به یک حلقه واسطه در این زمینه که انقلاب اسلامی است توجه کنیم.

رییس پژوهشکده اندیشه سیاسی، انقلاب و تمدن اسلامی نیز در این همایش گفت: همچنین ترور ناجوانمردانه ایشان به دستور مستقیم رییس جمهور آمریکا در فراملی شدن ایشان موثر بود و نمونه دیگر شخصیت دو وجهی، امام خمینی(ره) بودند که یک قهرمان ملتی و امتی شدند.

نجفی با بیان اینکه تمدن اسلامی نژادها و ملت های مختلفی را در برمی گیرد، افزود: در تشییع شهید سردار سلیمانی در منطقه غرب آسیا و فراتر از آن، حضور گروه ها و اقوام مختلف را دیدیم که نمایانگر شخصیت ملی و فراملی ایشان بود.

وی همچنین گفت: دشمنان در این زمانه تلاش می کنند راه و خط این سرداران را کمرنگ یا تحریف کنند و باید تلاش کنیم مانع تحقق این توطئه شویم.

نجفی اظهار داشت: شهید سلیمانی یک جریان بزرگ است و خط تحریف به دنبال کمرنگ کردن آن و پیوند عمیق آن با رهبری است و باید با برنامه مقابل آن ایستادگی کرد.

 

 

Image removed.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)