تولید روزانه هزار عدد ماسک توسط بسیجیان دانشگاه فرهنگیان قزوین

شنبه 1399/01/16 - 14:21 qazvin
ما به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم

تولید روزانه هزار عدد ماسک توسط بسیجیان دانشگاه فرهنگیان قزوین

دانشگاه فرهنگیان با هماهنگی رییس دانشگاه و همراهی بسیج دانشجویی این دانشگاه، کارگاهی برای تولید روزانه هزار عدد ماسک ایجاد کرده و با کمک مالی اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان اقدام به خرید پارچه نموده است

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین :

مهدی نجاتی مسوول بسیج اساتید استان قزوین  به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا بیان کرد: با توجه به شوع بیماری کرونا بسیج اساتید استان قزوین نیز اقدامات موثری انجام داده که در سه بخش خلاصه می شود.

 

وی گفت: بخش اول ماموریت بسیج اساتید، شامل پویش اساتید در حمایت از مشاغل خانگی و کم درآمد است. با توجه به شیوع بیماری کرونا، پویش حمایت از کسب و کار مستضعفین کمیته امداد از سوی اساتید و به طور سراسری راه اندازی شد.

 

مسوول بسیج اساتید استان قزوین عنوان کرد: هدف از اجرای این پویش، حمایت از افرادی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی شهر، مشاغل آنها دچار مشکل شده و نیاز به حمایت مالی دارند و تا کنون اساتید محترم از دانشگاه های استان مبالغ قابل توجهی از جمع آوری کرده و بزودی این مبالغ در اختیار مددجویان تحت پوشش کمیته امداد قرار خواهد گرفت.

 

نجاتی عنوان کرد:بخش دوم فعالیت بسیج اساتید، اقدام بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان با کمک بسیج دانشجویی و مجموعه ریاست دلنشگاه فرهنگیان در تولید ماسک می باشد.

 

وی افزود: بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان با هماهنگی رییس دانشگاه فرهنگیان و همراهی بسیج دانشجویی این دانشگاه، کارگاهی برای تولید روزانه هزار عدد ماسک ایجاد کرده و با کمک مالی اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان اقدام به خرید پارچه نموده و با تلاش دانشجویان این دانشگاه در دو شیفت اقدام به تولید ماسک کرده است.

 

مسوول بسیج اساتید استان قزوین اضافه کرد: ماسک های تولید شده توسط بسیج اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قزوین، به طور رایگان در اختیار کارگران شهرداری، کارگران ساختمانی و برخی کشاورزان اطراف قزوین با هماهنگی و نظارت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی توزیع می شود.

 

وی تصریح کرد: اقدام سوم بسیج اساتید استان، تولید محتوا در فضای مجازی و در حوزه جهادی در استان و انعکاس اخبار منتشره در بحث جهاد سلامت، در سطح کشور می باشد.

 

نجاتی افزود: گفتنی است فعالیت بسیج اساتید و دانشگاه فرهنگیان از اواخر اسفندماه آغاز شده و سی و پنج نفر از اساتید دانشگاه های استان در پویش حمایت از مشاغل کم درآمد شرکت کرده و استان قزوین پس از استان تهران، رتبه دوم کشوری در اجرای این پویش و اقدامات جهادگرانه از سوی اساتید دانشگاه های استان را داراست.

مصاحبه با خبرگزاری بسیج قزوین

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)