افتتاح اندیشکده مدیریت بحران صنعتی و امنیت صنعتی در SME ها

سه شنبه 1397/07/10 - 07:06 qazvin
به همت بسیج اساتید استان قزوین صورت گرفت.

افتتاح اندیشکده مدیریت بحران صنعتی و امنیت صنعتی در SME ها

اندیشکده مدیریت بحران صنعتی با همفکری اساتید امر در این زمینه به حل مسایل در بحث صنعتی استان را بررسی و راهکارهایی را ارایه می دهند

اندیشکده «مدیریت بحرانی صنعتی و امنیت صنعتی در SME ها»  با حضورنجاتی مسئول سازمان بسیج اساتیداستان قزوین، دکتر موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، خانپورمدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، آهنگریان رئیس کانون کارفرمایان  استان، وجمعی از نخبگان صنعتی و اساتید رشته مدیریت و مهندسی صنایع ، در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افتتاح شد.

 

در این مراسم نجاتی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: جنگ هایی که در ۲۰۰ سال گذشته اتفاق افتاد ونیز پیمانهایی که با نفوذ قدرت های بین المللی بر حکومت های گذشته تحمیل شده با عث گردید بیش از ۳.۵ میلیون کیلومتر مربع از سرزمینکشورمان را از دست بدهیم  و ایران امروزی یک سوم سرزمین واقعی ایران است. در ۸ سال دفاع مقدس که ۳۶ کشور رسما از صدام حمایت می کردند و تنها نقطه ای که دو ابرقدرت آنروز اشتراک نظر داشتند حمایت از صدام بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود ولی رزمندگان و ایثارگران و شهدای عزیز نگذاشتند حتی یک وجب از سرزمینمان را از دست بدهیم.

 

مسئول بسیج اساتید استان قزوین در این مراسم به تشریح نحوه شکل گیری و فعالیت اندیشکده پرداخت و گفت:بسیج اساتید استان با بیش از ۱۰۰۰ نفر عضو هیات علمی و مدرس دانشگاه، یک ظرفیت فوق العاده ای برای استان است که هیچ تشکلی در حوزه اساتید دانشگاه به این حجم و گستردگی و فعالیت در استان نداریم. این ظرفیت  عظیم می تواند در راستای فکری و علمی برای حل مسائل ومشکلات استان به کمک مسئولین استانی بیاید.

 

نجاتی با بیان برخی از معضلات استان در حوزه صنعت و کشاورزی گفت: وقتی وارد هر یک از این موضوعات می شویم کارهای تحقیقاتی زیادی انجام شده ولی هنوز مشکل و معضل سر جایش هست.

 

ایشان در ادامه افزود: چرا با این همه حجم کار پژوهشی گره زیادی از کار مردم و دولت باز نشده است؟ آیا اساتید متخصص در این حوزه ها نمی توانند شکاف بین نظر و عمل را بردارند؟

 

نجاتی در پایان به تشریح نحوه فعالیت اندیشکده مدیریت «بحران صنعتی در امنیت صنعتی در SME ها» پرداختند و از مسئولین بخش صنعت درخواست نمودند که برای حل معضلات این حوزه از ظرفیت علمی و فکری اساتید بسیجی در این اندیشکده استفاده کنند تا شاهد بهبود اوضاع اقتصادی کشور باشیم.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)