استقبال رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از اندیشکده کشاورزی

چهارشنبه 1398/02/25 - 09:44 qazvin
نشست مشترک شورای علمی اندیشکده کشاورزی ومنابع طبیعی با رئیس

استقبال رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از اندیشکده کشاورزی

اندیشکده در راستای انتظار مقام معظم رهبری از اساتید ونخبگان علمی جامعه برای ورود عالمانه برای حل مسائل کشور و هدف اصلی آن کمک به مدیران ومسئولین اجرایی برای حل معضلات ومسائل کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان قزوین ، صبح امروز نشست مشترک شورای علمی اندیشکده کشاورزی ومنابع طبیعی با رئیس ومعاونین سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در محل دفتر ریاست این سازمان برگزار شد. در این جلسه که با حضور نجاتی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان قزوین برگزار گردید تشریح وتبیین اهداف اندیشکده توسط مسئول سازمان و رئیس اندیشکده صورت پذیرفت.

نجاتی گفت: اندیشکده در راستای انتظار مقام معظم رهبری از اساتید ونخبگان علمی جامعه برای ورود عالمانه برای حل مسائل کشور تشکیل شده است و هدف اصلی آن کمک به مدیران ومسئولین اجرایی برای حل معضلات ومسائل کشور است.

در ادامه دکتر احمدی، رئیس اندیشکده کشاورزی ومنابع طبیعی به بیان جزئیاتی از اندیشکده کشاورزی پرداخت وگفت  اندیشکده یک مرکز پژوهشی وتحقیقاتی نیست بلکه واسطه است بین تحقیقات علمی و اجرا تا بتواند با کمک اساتید ونخبگان علمی در دانشگاه بین المللی امام(ره) و اساتید سایر دانشگاههای استان  راهبرد نگاری نموده و برای مسائل کلان حوزه کشاورزی در استان راهکار ارائه نماید.

مهندس خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی با استقبال از شکل گیری این اندیشکده و بیان بخشی از معضلات ومسائل استان در حوزه کشاورزی گفت: جلسه ای دیگر برای تکمیل مباحث و بررسی راههای تعامل با حضور مدیران و رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی تشکیل شود . واز دیگر پیشنهادات ایشان همکاری اندیشکده با ستاد احیای دشت قزوین وکمک فکری وعلمی اندیشکده به این ستاد بود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)