فتنه اعتقاد و دین را می گیرد ایجاد ناخوشایند روحی و روانی تمام نشدنی دارد . فتنه یک بعد ندارد در فتنه خسارات و ضایعات زیادی اتفاق افتاد رفقا و خانواده ها را از هم جدا کرد.

یکشنبه 1397/10/09 - 15:05 qazvin
به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین

فتنه اعتقاد و دین را می گیرد ایجاد ناخوشایند روحی و روانی تمام نشدنی دارد . فتنه یک بعد ندارد در فتنه خسارات و ضایعات زیادی اتفاق افتاد رفقا و خانواده ها را از هم جدا کرد.

ضمن گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی سال ۸۸ که نقطه عطفی در مسیر نهضت انقلابی مردم ایران بود سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان قزوین به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی ( ره) برگزار کرد .

دکتر قاسم جعفری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی : هر حرکت سه رکن دارد یک خاستگاه اعتقادی و دیگر رهبری وراهبرد نهضت و سومین رکن رهروان وکسانی که نهضت را همراهی می کنند .تشکیل حکومت دینی آرزوی همه اولیائ وانبیای بوده است  و ایجاد قسط بدون حکومت محال است . حضرت امام (ره) : حفظ نظام از اوجب واجبات است و حتی در جایی به نقل از امام (ره ) است که ایشان فرمودند : حفظ نظام از جان ولی امر امام زمان "عج " واجب تر است . در دعای حضرت ابراهیم  الهی رب هب لی حکما یعنی خدایا به من حکمت و حکومت بده . گروهی هستند که اول کار همراه انقلاب بودند ولی در وسط راه منحرف شدند وزیرا راه انقلاب فراز و نشیب زیاد دارد شیب و امتحان دارد . عده ای نهضت اجتماعی را با سبق تصمیم همراهی می کنند .قران فتنه را بالاتر از قتل بیان می کند .الفتنه اکبر من القتل . فتنه ایجاد شرارت از کینه و لجاجت است که پایان هم ندارد هر لحظه می تواند در ان قتل هم داشته باشد . فتنه اعتقاد و دین را می گیرد ایجاد ناخوشایند روحی و روانی تمام نشدنی دارد . فتنه یک بعد ندارد در  فتنه سال 78 و 88 خسارات و ضایعات زیادی اتفاق افتاد یفرقون الناس بالمرء و زوجه  فتنه رفقا و خانواده ها را از هم جدا کرد .

عضوهیات علمی دانشگاه افزود : فتنه 88 خطای محاسباتی را در در سطوح تصمیم گیران جامعه بوجود اورد . از جمله خطاهای محاسباتی پس ازحوادث جعلی و ابهام  11 سپتامبر است که امریکایی ها عراق و افغانستان را گرفتند وپیغام دادند پس از این ها نوبت شماست یا تسلیم شوید  بعضی مسئولین پیشنهاد دادند حمله جدی است باید جام زهر بعدی را نوشید و... حضرت آقا سکان دار کشتی انقلاب در میان مواج متلاطم دنیا جلوی این فتنه را گرفت و گفتند ملت ما ایستاده است و اگر قرار باشد عاشورایی دیگر تکرار شود مطمئن باشید کشته این عصر حسین ابن علی نخواهد بود .

 در بحث تحریم ها گفتند شرایط ما شعیب ابی طالب است .مقام معظم رهبری در ان حکم فرمودند نه در شعیب ابی طالب نیستیم امروز روز بدر است و... که اگر حرف آقا را گوش می کردند امروز دچار ضایعه نمی شدند .

مجلس باید خودش را جمع کند تا بشود عصاره فضائل  ملت ، الان کشورهای عربی همه امیدشان به ایران است .از وظایف بسیج اساتید است که در کوی وبرزن نظریه مقاومت را تبین کنند . نظریه مقاومت اعم تر از اقتصاد مقاومتی و علمی و سیاسی و اجتماعی و... است .

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)