برگزاری جلسه شورای بسیج اساتید استان قزو ین

علت ماندگاری انقلاب ، ولایت و رهبری و پشتیبانی مردم از نظام است

حضور درانتخابات و انتخاب اصلح وتوجه به معیارها و شاخص های دینی و انقلابی و توصیه های رهبری بر هر یک از ما لازم است .

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین

صبح روز دوشنبه جلسه شورای بسیج اساتید استان قزوین در سالن جلسات بسیج اساتید تشکیل شد . ابتدا اقای نجاتی ضمن عرض خیر مقدم وتبریک  ولادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا ( س) وپاسداشت ویاد  سردار دلها به بیان سیری در جریان اقدامات و هجمه های   نظام سلطه  پس از پیروزی انقلاب اسلامی  در جهت ازپادر اوردن نظام جمهوری اسلامی پرداخت واستناد  به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب کرد "  اگر یک پنجم این فشارها رابر هر کشوری وارد می کردند ، نابود می شد " گفت : علت ماندگاری انقلاب ما ولایت و رهبری و دیگر پشتیبانی مردم از نظام است .

مسول بسیج اساتید افزود : اگر پشتیبانی مردم از نظام نبود ازهم پاشیدگی در کشور ایجاد می شد  ، چنانجه  مشهور است در دوره رضاخان ارتش شکل می گیرد و بیشتر منافع و درامدها به نظامیان داده می شده است اماهمین ارتش در جنگ جهانی دوم در اولین روزشروع جنگ با تمام تسلیحات و امکانات دوام نمی اورد و سقوط می کند . و متفقین در کشور رخنه می کنند و به رضا خان هم وفادارنمی مانند و از گزینه های مختلف محمد رضا را که فرمانبردار امریکا و انگلیس بود جایگزین قرار می دهند .از عارضه ان دوران شکاف عمیق بین مردم و دولت است . باید مراقبت کنیم که این مشکل برای جامعه امروز ما پیش نیاید البته شهادت سپهبد سلیمانی دوباره دلهای مومنین وانقلابیون را به هم نزدیک کرد وان شاالله به برکت خون ایشان مجلس انقلابی و و زمینه ساز دولت انقلابی فراهم آید .

در ادامه آقای امیدی سخنران جلسه بیان داشت : وضعیت امروز ما نسبت به گذشته متفاوت است آنچه علیه ماصورت می گیرد چنگ هیبری / ترکیبی است یعنی دشمنان ما تمام امکانات و تجهیزات را علیه ما بکار می برند ودر بعد جنگ سخت سردار سلیمانی را به شهادت می رسانند و در جنگ سیاسی کنفدراسیون فوتبال اجازه بازی درایران را نمی دهد و با تمام قوادر بهم زددن  تحکیم خانواده از طریق فیلم و رسانه تلاش می کنند و در مقابل ما نیز باید مقاومت هیبرتی داشته باشیم چنانچه در موشک زدن به پایگاه امریکایی الاسد این اقدام انجام شد و قدرت سیاسی مادر تصویب مجلس عراق در اخراج امریکایی ها از عراق وعلاوه بران تشیع ۲۵ میلیونی شهید سلیمانی در شهرهای مختلف وبیش از یک میلیون عراقی در بغداد علیه امریکا راهپیمایی می کنند.

 ایشان اضافه کرد ضرورت حضور درانتخابات  و انتخاب اصلح   وتوجه به معیارها و شاخص های دینی و انقلابی و توصیه های رهبری بر هر یک از ما لازم است .  در پایان جلسه مورد  برنامه سال ۹۹ و براساس طرح اعتلا و بیانیه گام دوم انقلاب  و راهیان نور ( دوره و اردو ) مطرح و سه نفر اول  برگزیده  استارت آپ مورد تشویق و تقدیر مسئول سازمان بسیج اساتید قرار گرفت . 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.