مراسم بزرگداشت روز بصیرت نهم دیماه در دانشگاه فرهنگیان قزوین

رسالت دانشگاهیان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی

در جمهوری اسلامی چیزی به جز منتخب نداریم و در انتخاب ها با ید آگاهانه عمل کنیم

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین :

نشست بصیرتی اساتید دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به همت بسیج اساتید و نهاد مقام معظم رهبری روز یکشنبه مورخ ۰۸/۱۰/۹۸  پس از اقامه نماز جماعت به امامت حضرت آیت الله اسلامی از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن کنفرانس پردیس شهید رجایی قزوین برگزار شد. در این نشست پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا آقای دکتر مشهدی ریاست دانشگاه  ضمن عرض خیر مقدم  به حاضرین درباره  دانشگاه فرهنگیان واهمیت آن از نظر مقام معظم رهبری مطالبی بیان کرد . .

سپس آیت الله اسلامی، عضو مجلس خبرگان رهبری به ایراد سخن ،باعنوان رسالت دانشگاهیان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و بیان ضرورت تربیت دینی در دانشگاه فرهنگیان پرداخت همچنین  در اهمیت نهم دی ماه ونقش  بصیرت و روشنگری احاد مردم در رفع فتنه بیان کرد .مردم در روز نه دی نشان دادند که میثاقشان با ولایت نا گسستنی است .

 عضو مجلس خبرگان رهبری در باره ویژگی ها ی  رهبری خردمندانه و با صلابت مقام معظم رهبری وظایف مجلس خبرگان ونظارت  مجلس خبرگان در مورد مسائل جاری جامعه و برخورد جدی و روشنگرانه با مسائل مطالب بیان کرد. و همچنین در باره حضور پر شور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب هوشمندانه افراد و این که اگر انتخاب اصلح انجام شود مجلس در حل بسیاری از معضلات اقتصادی و اجتماعی موثر واقع می شود. و به طور کلی در جمهوری اسلامی چیزی به جز منتخب نداریم و در انتخاب ها با ید آگاهانه عمل کنیم سخنان مبسوط بیان داشتند.

          در ادامه آیت الله اسلامی به سوالات مختلف اساتید درباره مسایل داخلی وسطح  جهانی پاسخ دادند .  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.