به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد دولت آباد؛
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، به مناسبت عید سعید غدیر خم «جشن بزرگ غدیر» را فردا شنبه ۱۸ مرداده ماه بصورت برخط برگزار می کند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی در پی فاجعه‌ی انفجار دردناک بندر بیروت، با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
دکتر اسحاق طاهری در نشست مجازی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد لرستان مطرح کرد؛
مصادر اهل سنت به مراتب بیشتر از مصادر اهل تشیع به نقل حادثه غدیر پرداخته اند.
یادداشت مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه خمینی شهر؛
مجتبی جعفری مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در یا داشتی تحت عنوان عظمت غدیر ناشی از عظمت توحید است، می نویسد: درک غدیر آن گونه که حق آن است در این عالم برای ما امکان ندارد چون حقیقت توحید برای ما در این عالم ممکن نیست.
دوره آموزشی تربیت مربی سواد رسانه ای
در پنجمین نشست قرارگاه جهش تولید جنبش استادی مطرح شد:
پنجمین نشست قرارگاه جهش تولید جنبش استادی بسیج ایران با موضوع " بررسی مشکلات و نوسانات اقتصادی کشور و ارائه راه‌حل عبور از وضع موجود" و با حضور مسئولان کمیته‌های راهبردی و علم و فناوری قرارگاه برگزار شد.
در نشست تخصصی با عنوان « اشغال و حقوق بشر آمریکایی در عراق» مطرح شد:
مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها، نشست تخصصی با عنوان « اشغال و حقوق بشر آمریکایی در عراق» را با حضور اساتید، کارشناسان و نخبگان دانشگاهی برگزار کرد.
بر تمرکز بر موضوع گروه های مسئله محور در واکاوی مشکلات موجود در صنایع استان
سید جواد حسینی واشان، معاون علمی پژوهشی سازمان در مورد محوربرنامه های سال ۱۳۹۹ معاونت شامل گروه های مسئله محور، کرسی های نقد و مناظره و آزاداندیشی، استارتاپ و مجله علمی و تخصصی با معاونین پژوهشی دفاتر و کانون های دانشگاه های استان به بحث و تبادل نظر پرداخت. با توجه به مشکلات صنایع تولیدی استان مقرر شد هر چه سریعتر کارگروه های مسئله محور در کانون های بسیج اساتید فعال شوند و با واکاوی مشکلات موجود، نظرات و راهکارهای خود را در جلساتی با حضور مسئولین محترم استانی ارائه دهند.
دیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان گفت: همزمان با مرحله دوم اجرای رزمایش همدلی و احسان، کمک‌های مومنانه این ستاد بین ۳۲ هزار خانواده نیازمند گلستانی توزیع شد.
با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان؛
به مناسبت عید غدیر خم طرح اطعام علوی « ۱۴۰۰ پرس غذای گرم» با همکار بسیج اساتید استان اصفهان، ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان اجرا می شود.
عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مطرح کرد:
دکتر مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در توییتی نوشت: ترامپ که به دنبال دیوار کشی با مکزیک و اخراج مهاجرین و پاره کردن پیمان‌ها بود حالا خودش پشت دیوار ها زندانی شد!
بسیج اساتید استان ایلام برگزار می‌کند:
«مسابقه بزرگ غدیر» به همت بسیج اساتید استان ایلام و به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر در دو بخش کتابخوانی و نقاشی ویژه اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان ایلام برگزار می شود.
به نقل از ایکنا:
مرکز آگاهی‌های اطلاعاتی و ضد ترور اسرائیل بار دیگر در گزارشی به فعالیت‌های جنبش نُجَباء در خاک فلسطین واکنش نشان داد.
همکاری سازمان بسیج اساتید با بسیج مهندسین صنعت و عمران
نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس :
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق بسیج اساتید استان گلستان با اشاره به کارکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بصیرت‌بخشی و ارتقای سطح دانش و بینش جامعه گفت: شعائر دینی در جامعه اسلامی باید احیا شود تا گرد فراموشی روی آنها ننشیند.

صفحات